Pirmdien startēs jaunatnes basketbola turnīrs “Valmiera Summer Cup”

No 24. līdz 29. augustam Valmierā norisināsies starptautisks bērnu un jauniešu basketbola turnīrs “Valmiera Summer Cup” 2020. Šogad turnīrs norisināsies jau sesto reizi un pulcēs vairāk kā 50 komandas.

No 24.-26. augustam norisināsies pirmais turnīra posms, kurā piedalīsies 2006. un 2008. gada meiteņu komandas, kā arī 2009. un 2010. gadu puišu vecuma komandas, bet no 27. – 29.augusta četrās puišu vecuma grupās (no 2005. līdz 2008. gadā dzimušie zēni). Visās vecuma grupās pārstāvniecība arī Valmieras Bērnu sporta skolas un basketbola kluba “Valmiera Glass/ViA” komandām. Dalībai Valmiera Summer Cup turnīrā šogad pieteikušās komandas no Latvijas un Igaunijas.

                Valmiera Summer Cup 2020 turnīrs norisināsies lielākajā Valmieras sporta kompleksā – Vidzemes Olimpiskajā centrā, kā arī Valmieras sākumskolas un Valmieras 5.vidusskolas sporta zālēs. Vairākās vecuma grupās izspēles notiks starp astoņām komandām, pirmajās spēļu dienās cīnoties A un B apakšgrupās, bet turnīra uzvarētāji tiks noskaidroti spēlējot pēc izslēgšanas spēļu grafika. Vairākās grupās apļa turnīrā, piedaloties sešām komandām. Papildus turnīra norisei, dalībniekiem būs iespējas piedalīties turnīra konkursos, izmantot Valmieras peldbaseina, Sajūtu parka un atpūtas kompleksa “Avoti” iespējas, piedalīties fotosesijās un iepazīt Valmieru. Pulcējoties turnīra norises vietās aicinām dalībniekus ievērot valstī noteiktos drošības pasākumus COVID-19 izplatības ierobežošanai.

                Turnīra aktualitātēm iespējams sekot līdzi  Facebook lapā www.facebook.com/ValmieraSummerCup , sociālajā platformā Instagram www.instagram.com/ValmieraSummerCup kā arī turnīra mājas lapā www.valmierasummercup.lv .

                Starptautisko bērnu un jauniešu basketbola turnīru “Valmiera Summer Cup” norisi atbalsta Valmieras pilsētas pašvaldība, Valmieras Bērnu sporta skola, sporta organizācija “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”, kā arī citi turnīra atbalstītāji – tirdzniecības centrs “Valleta”, restorānu ķēde “Hesburger”, LVKV Nekustamie īpašumi, SIA “Valtanks”, būvniecības firma “Aimasa”, atpūtas parks “Avoti”, Valmieras Peldbaseins, Emīls Vanags Foto, Gaujas Stāvo krastu Sajūtu Parks, “Tymbark”, “Vichy”, “Saules Klinģeris”.